1+1 media: підсумки теледивлення в 2022 році та ключові успіхи

Очевидно, аби зацікавити редакцію, в регіоні має відбутися щось надзвичайне чи показове. Топ регіонів за частотою потрапляння в головні теленовини становлять міста-мільйонники, де й подій стається більше, і корпункти стабільні. Однозначним лідером є Донеччина, оскільки в більшості випусків з’являється щодня — завдяки зведення із фронту. Репортажі воєнкорів із Донеччини трапляються частіше, ніж матеріали з Луганщини.

як часто на телеканалі оновлюються новинні випуски?

Жінка з притаманними їй рисами цариці, керівниця власного життя і життя тих, хто поруч. Вона не дозволяє собі навіть через 15 років після пережитої трагедії відчувати себе ураженою. З цього і починаються всі веселі і сумні ситуації», – розповіла Байрак. В ювілейному сезоні Злата Огневич стала музою і ведучою музичного конкурсу молодих виконавців, а також однойменного чарту нової української музики. Кожна програма складається з кліпів топових зірок, а також трійки молодих виконавців. У березні 2021 року глядачі побачать нові випуски багатьох улюблених телепрограм, таких як Холостяк, Супермама, Від пацанки до панянки, а також прем’єри нових шоу і серіалів.

Підсумки моніторингу телемарафону «Єдині новини» за січень — березень 2023 року. Перша частина

Також експерти та політики підбили підсумки року у сфері протидії дезінформації. Видимих причин зменшення частки матеріалів про переселенців і біженців, а також істотного зменшення частки матеріалів про полонених я не бачу. В ефірних блоках ICTV та СТБ новинна складова зменшилася з 2,2 до 1,78 через зменшення показників по всіх без винятку https://imageamplified.com/yen-magazine-ali-carr-in-some-velvet-morning-by-rupert-tapper-paul-bui-wwwimageamplifiedcom-image-amplified/ позиціях. Середня кількість прямих ввімкнень теж зменшилася до невиразних 0,13 і продовжує, як і раніше, бути найнижчою серед усіх учасників телемарафону. Якщо оцінювати внесок кожного каналу в новинний контент марафону, то тут, як і раніше, лідирує «Інтер». Канал продовжує зберігати першість, попри те, що відчутно погіршив свої показники.

Ракетний удар РФ убив 5 українців, ще щонайменше 40 – постраждалиФото

Якось він надумав зайнятися солодкою ватою, найняв кухаря, придбав апарат для виробництва вати, схожий на бетономішалку, і встановив його… у монтажній на телецентрі. Тому, коли треба було начитувати текст, ми просили зупинити машинерію, яка страшенно торохтіла, або чекали, коли процес закінчиться. Загальним рішенням ми прийняли назву «ТехнікаТВ», скорочено TTV, під цим брендом і було отримано першу ліцензію на право трансляції, це був 1992 рік. Велику фінансову допомогу в створенні прямоефірної передавальної студії надали бізнесмени Олександр Нікулін та Костянтин Чередник.

Показовим було висвітлення вагнергейту, який найбільше показували на 5 каналі, подаючи як великий провал влади, а більшість каналів маневрувала від вибіркового висвітлення до майже повного ігнорування. Цього разу «в загальному заліку» на третє місце несподівано вийшов канал «Рада». Навіть істотно погіршивши власний показник минулого кварталу (було 2,24, стало 2,04). По-перше, значне погіршення показників конкурентів, а по-друге, на «Раді» цього разу було чимало прямих ввімкнень. Левову частку складали неодноразові ввімкнення з місця влучань ворожих ракет (наприклад, 14 січня власна кореспондентка вмикалася з Дніпра 8 разів, що загалом правильно, але з точки зору показника новинної складової було скоріше ситуативним фактором).

Іншими словами, більше думок і тексту, з максимумом власної позиції. У мене було кілька своїх авторських програм, практично на кожний день тижня – «Коментарі», «Преса. Взагалі ТТV був щедрим на імена – це і Людмила Лозова, і Олексій Іванович, і багато інших, але в творчому колективі виникали й непорозуміння, часто через, як би м’якше сказати, фінансову ощадливість Токарєва та його гарячність.

Крім того, в гостях у коміків глядачі побачать багато українських зірок і артистів. У зв’язку з цим команда підготувала для глядачів незвичайний сезон, де ведучими стали різні популярні музиканти, артисти і гумористи. В першому випуску Мішель Андраде і Позитив вирушили на батьківщину співачки – в Болівію. Якщо порівнювати з попереднім кварталом, кількість гостей на «Раді», «Ми — Україна» й «Інтері» залишалася сталою. На «Суспільному» — відчутно зросла (було в середньому 3,1 гостя на годину ефіру, стало 3,6). Менше стало гостей на «1+1» (з 2 зменшилося до 1,7) і відчутно менше — в ефірних блоках каналів ICTV та СТБ (було 2,1, стало 1,5).

За пару годин до концерту: в мережу потрапило відео виступу Меладзе, коли він дізнався про смерть батькаВідео

Новинні випуски BBC можна також дивитися на Громадському телебаченні, а також на сайті bbc.ua та на каналі BBC News Україна в Youtube. Другий сезон шоу почнеться з важливих оновлень – ведучим шоу стане Олександр Педан. «У минулому сезоні я був гостем на Improv Live Show, – згадує Олександр Педан. Під час тих зйомок подумав, що було б цікаво з ними попрацювати або навіть вести це шоу.

Що стосується найпопулярніших проєктів серед унікальних абонентів, що переглядали контент на платформі Київстар ТБ, то абсолютне лідерство за кількістю тайтлів — у телеканалів групи 1+1 media. Так, перше місце з величезним відривом від конкурентів посів серіал “Скажені сусіди”, що транслюється на ТЕТ. Невдовзі Ковальова «пішли», і власник каналу Віктор Токарєв, який якраз повернувся з США, погодився на співпрацю. Пам’ятаю, у нього зламалася машина, і ми пішки йшли з центру міста на телецентр, де тоді була студія чи монтажна, я ще дивувався, мовляв, такий крутий, при грошах, а таксі не бере. Можна сказати, що ТТV і я, звичайно, в якості журналіста, з’явилися на світ одночасно, 30 років тому. Він і поставив мене й Людмилу Приходько перед фактом, тобто відеокамерою. На той час я про телебачення взагалі нічого не знав, окрім того, що є камери й телевізор, але вчилися по ходу справи.

Уже цієї осені серіал розкаже про акушера-гінеколога Михайла Гончара, який був змушений переїхати до Києва із Сіверодонецька. Лікарню, де він очолював пологове відділення, було зруйновано внаслідок російського обстрілу, як і дім Михайла. Він влаштовується в столичний Науково-дослідний центр акушерства та репродуктології, куди скеровують вагітних із патологіями та ускладненнями з усієї України. На новій роботі йому доведеться мати справу зі складними медичними випадками, а також розв’язувати особисті проблеми, пов’язані зі складністю своєї професії. Акаунти ТСН.ua у соцмережах нараховують рекордну аудиторію – у Facebook – 2,4 млн , YouTube – понад 4 млн, в Telegram – 945 тис , Instagram – 884 тис, Twitter – 1 млн. Найпопулярнішим продуктом на платформі Київстар ТБ залишається телемарафон “Єдині новини”, що розпочав своє мовлення 26 лютого у відповідь на повномасштабне вторгнення рф в Україну. Попри переважні кількісні показники жіночої складової (так званої «видимої частки») у виробництві новин було помічено, що новини часто продукують зразки традиційних патріархальних ролей.

Якщо ми оцінюємо телемарафон як інформаційний телеканал, то більшість сюжетів мали б навпаки становити репортажі, бо вони і є основою новин. Тим більше в нинішніх умовах, коли щодня відбувається неймовірна кількість подій, із яких складається інформаційна картина дня. Натомість «телемарафонці» більшість подій висвітлюють у новинах винятково у вигляді коротких повідомлень, взятих переважно з інтернету.

А також згадуємо про ключові досягнення групи 1+1 media в 2022 році. Був кореспондентом новин львівського телеканалу «Перший Західний». Влітку 2020-го розпочав роботу кореспондентом у «Вікна-новини» на СТБ, а восени 2021-го року став їх ведучим. Нагадаємо, інформаційно-аналітична програма «Вікна-новини» на СТБ входить у склад об’єднаної редакції інформаційного мовлення Дивізіону «Новини» групи StarLightMedia, а також у топ найкращих інформаційних програм на українському телебаченні.