Фахові онлайн-курси підвищення кваліфікації у жовтні Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

Надзвичайно важливо навчати дітей в школі правилам безпеки, здоровому способу життя. За цей аспект насамперед відповідають викладачі «Основ здоров’я». Курс діти вивчають не один рік з метою виховання свідомого ставлення до здоров’я. Програма спрямована на подолання елементів формальності освітнього процесу, надмірної його вербалізації, на сприяння синергії і активізації духовних, психологічних і фізичних сил учителя, учнів, батьківської спільноти, громади.

курси для вчителів основ здоровя

Аби оцінювати прогрес учнів у розвитку психосоціальних навичок на початку вивчення предмета рекомендується проведення діагностичного оцінювання, а по завершенню кожного року навчання – підсумкове. Для цього можна використовувати онлайн-анкети «До» і «Після», які розроблено спеціально для діагностичного і підсумкового оцінювання та розміщено за посиланням. За рішенням закладу освіти навчальний курс «Вчимося жити разом» можна використовувати у рамках інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» або у вигляді окремого предмета. За потреби заклад освіти може організувати здобуття освіти учнями за індивідуальною освітньою траєкторією. У цьому розділі ви також маєте доступ до онлайн-системи «Експрес-оцінювання», яка є компонентом курсу підвищення кваліфікації за програмою «Безпечна і дружня до дитини школа». Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Центру громадського здоров’я МОЗ України (ЦГЗ) можливі за умови посилання на ЦГЗ.

Додаткові модулі для вчителів пілотних класів

Іван Іванов – засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи «УМІТИ», тренер з інформаційних та інноваційних технологій, педагогічний дизайнер. Прогортайте ці слайди, щоб дізнатись про структуру курсу та як його пройти. Отримання сертифікату про проходження курсу одразу після складання «Підсумкового іспиту». Надання вчителям можливості розвивати ключові компетентності, а саме сукупність знань, умінь і навичок.

  • Однак за рішенням педагогічної ради кількість годин може бути збільшено до 1 години за рахунок додаткових годин навчального плану або перерозподілу навчальних годин між галузями.
  • Далі ми рекомендуємо промоніторити курси та прочитати про них інформацію, відгуки.
  • Так, плануються очні курси для вчителів інформатики та інформаційних технологій наприкінці жовтня.
  • Виконання тесту – так само елемент прогресу курсу.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа “УМІТИ”) є суб’єктом підвищення кваліфікації. Огляд 25 онлайн-ресурсів з готовими дидактичними матеріалами, інтерактивними вправами, навчальними відео з основ здоров’я; методичні поради щодо використання онлайн-ресурсів очно на уроці та дистанційно; огляд ключових теоретичних понять. Удосконалення педагогічних навичок відповідно до нових досягнень у науковій і практичній сферах. Кожна лекція – це авторська думка, підкріплена перевіреними джерелами та новітніми науковими відкриттями. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію Для оплати повного доступу використовується система liqpay. Вам потрібно натиснути на кнопку «Замовити свідоцтво»; далі система переведе до оплати, де ви зможете обрати зручний варіант. Дистанційні тренінги допомагають реалізувати сучасні програми навчання, вирішити завдання теоретичної та практичної освіти.

Здоров’я, безпека та добробут

Основи здоров’я учнів та вчителів в умовах змішаного навчання. Курс «Основи здоров’я» діти вивчають впродовж кількох років. Головна мета цього предмета – виховання свідомого ставлення до власного здоров’я та необхідності піклуватися про свій організм. Окрім того, належним чином проведені заняття https://bigkyiv.com.ua/ekonomiya-na-tehniczi-chy-varto-kupuvaty-vzhyvanu-tehniku/ допомагають учням дотримуватися правильного способу життя та навчитися безпечної та здорової поведінки. Здоров’я та життя – найцінніші дари, які необхідно берегти. Дбати потрібно не лише про власне здоров’я, а й про здоров’я людей навколо, екологію, займатися просвітницькою діяльністю.

«Незважаючи на складний час, у якому перебуває наша держава та українське суспільство в цілому, без перебільшення можна сказати, що ці курси стали новою сторінкою у нашому житті, яка була сповнена нових вражень, знайомств, знань. Реалізація поставлених задач відбувалася у формі інтерактивних занять. Учителі знайомилися та складали правила на дошці Padlet, за допомогою емодзі показували свій настрій, мемами – улюбленців у сім’ї, самостійно проводили вправи, об’єднуючи групи в чаті, створювали просвітницькі бюлетені для підлітків та їх батьків. Мабуть, ні, адже здоров’я та життя – це найцінніші дари, які необхідно берегти якомога довше.