Мініатюра література

Це і картини, і скульптури, і архітектура, і кінофільми, і особливо музика і література. На завершення хочу сказати – безумовно, мистецтво відриває в людині тільки позитивні якості характеру і розширює межі нашої свідомості. Амулети і талісмани – Твір-мініатюра Багато легенд складено різними народами про чарівну силу амулетів і талісманів. Ці легенди красиві і іноді повчальні. І якщо дуже вірити в чудову дію амулетів і талісманів, то вони дійсно можуть допомогти. Цікаво знати, що…

Наприклад Тургенєв у своєму романі “Батьки і діти”, показує негативне ставлення головного героя до музики. Він – головний герой – не вважає, що мистецтво є сенсом життя людини, тому що від нього немає абсолютно ніякої користі. Але все ж життя людини без музики і без мистецтва в цілому – одноманітна.

Твір-мініатюра на тему: “Мистецтво бароко – коштовна перлина в скарбниці світової та української літератури”

Вороги зірвали з ікони ризи й зруйнували храм, де вона зберігалася. На образі досі видно сліди меча та стріл. Яскравим прикладом галицько-волинського художнього стилю є мініатюри Галицького Євангелія, надзвичайно вишукані витвори образотворчого мистецтва. Дивлячись на зображення, за посиланням можна зробити висновок про обізнаність художника з романським та готичним мистецтвом. — твір образотворчого мистецтва невеликого розміру в рукописах, книгах, на полотні, різноманітній тканині тощо, відзначається особливо тонкою технікою виконання візерунків та подій.

“Треба було судити не за словами, а за справами”, – так закінчив Маленький принц розповідь про те, як він доглядав за своєю квіткою – гордою й примхливою трояндою. Це була незвичайна квітка, єдина у своєму роді на цій […]… Інструменти для квілінгу Паперові квілінг-квітки cхожі всі на петриківки У цьому розділі ти – зануришся у світ квілінгу – мистецтва створення композицій зі […]…

Твір на тему: «Мистецтво в моєму житті»

Бути вихованою людиною – це і вміння вітатись, і підтримувати в товаристві розмову, і правильно їсти, одягатись, і вміння поводитись у громадських місцях. Та неправильно мислять ті, хто вважає, що вихованість зводиться лише до гарних манер. Коли говоримо […]… У той же час естетичне виховання покликане формувати свідомість людей в дусі дружби між народами, передбачаючи рішуче посилення взаємодії культур, піднесення культури міжнаціональних відносин.

Відтоді минуло багато літ — і я переконався, яку велику правду сказав мій батько… Текст доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike; також можуть діяти додаткові умови. Детальніше див. Умови використання. Мистецтво – це спосіб пізнання світу, сфера людської діяльності, що охоплює творчість.

Лисенка і стала […]… Роман “Чорна рада” – перлина історичної літератури (П. Кулиша) Прозаїчна спадщина П. Кулиша розважає читача невеликими гумористичними оповіданнями, які, однак, мають глибокий повчальний зміст, “малорусскими анекдотами”, подібними до гуморесок Руданского. Кулиша й чи не всієї тодішньої прозаїчної літератури є роман “Чорна рада”. Задум цього роману виник у Кулиша ще в 24-літньому віці, але написання такого панорамного епічного добутку зайняло в […]…

Твір-мініатюра — це маленька велика мистецька форма

Виявилися у доробку раннього П. Тичини, […]… Метонімія Метонімія (грецьк. metonimia – перейменовувати) – різновид тропа, близького до метафори, в якому переноситься значення слів з певних явищ та предметів на інші за суміжністю. Сосюри “Місто взяло в ромби і квадрати / всі думки, всі пориви мої… “, читач уявляє не тільки кострубаті контури урбанізованого міста, а й психологічний стан людини, […]… На мою думку, такий образ не є негативним. Навпаки, Демон привабливий, захоплює увагу дивиться.

Мені здається, що мистецтво також впливає на наш емоційний стан. Завдяки йому ми можемо радіти чи сумувати. Воно може нас ощасливити, звеличуючи нас до небес. Мій улюблений твір української літератури (за кіноповістю «Зачарована Десна») Мені дуже сподобався твір Олександра Петровича Довженка «Зачарована Десна». Це чудовий твір про українців і Україну, про природу рідного краю. «Зачарована Десна» – твір автобіографічний.