Куди Поїхати На Море В Листопаді: Топ-7 Напрямків Tochka Internet

Видача електронних дозволів відбувається не менше, ніж за три дні до виліту. Візи у вартість турів не входять і оплачуються додатково в розмірі eighty доларів для кожної людини. Європейський рівень комфорту, ніякої особливої екзотики, але є все, до чого звикли досвідчені туристи. Для дітей є і парк розваг, і Аквапарк, і національні парки з тропічними рослинами і птахами. Не пропустіть можливість чудово відпочити в листопаді на Канарах. Якщо ви потрібен відпочинок відокремлений, то кращого місця не знайти.

де відпочивати у листопаді

Коли в наших широтах вже досить прохолодно, йдуть дощі, а температура наближається до нуля, волею чи ні починаєш мріяти про тепле сонце. І, дійсно, можна відпочивати і так, але твоє літо може розпочатися лише за four години. В наш час глобалізації, коли кордони майже стерті, будь-коли можна зірватися і потрапити в зиму, в літо чи у вічну весну. Якщо вже летіти через океан, то варто розглянути Мексики з її морем, пляжами і національним колоритом.

Найтепліше в Марса-Аламі, Дахабі і Шарм-ель-Шейху. На пару градусів прохолодніше в Каїрі, Луксорі, Хургаді і Макаді-Бей. Після заходу сонця, стовпчик термометра помітно опускається. Найбільш холодні ночі в Каїрі, Ель-Гуна і Люксорі. В інших регіонах Єгипту температура в нічний час коливається від + 17 ° C до + 23 ° C.

Цікавим буде відвідати давній Луксор і його храми, які дійшли до нас з часів Давнього Єгипту. Відпочинок на Канарських островах припаде до смаку прихильникам європейського відпочинку. П’ять годин перельоту з Москви і ви опинитеся на каляки маляки островах, де живуть канарки і вічно цвітуть кактуси. Старовинний бальнеологічний курорт приймав галицьку знать, а тепер дарує здоров’я усім охочим. Природний заповідник «Медобори»– це не тільки мальовничі пейзажі Подільських Товтр.

У Харків цього року приїжджає Фестиваль гігантських китайських ліхтарів. Місто вогню і світла – саме таким буде парк Горького, де проводитиметься свято. Ця виставка проводилася у більш ніж forty країнах. Ви побачите 25 яскравих інсталяцій, що занурюють у історію та культуру Китаю.

Поїздка на джипах по пустелі, знайомство з пірамідами і великим сфінксом, навіть круїз по Нілу можна організувати в цей час. Давно хочете нових відчуттів, але все побоюєтеся ризикнути? І спуститися у саме серце непроглядної темряви. У царство підземних королів, у лабіринти, які охороняють духи печери…

30°С переноситься значно легше, ніж літню спеку 40°С. Хоча в місті можна і не відчути спеку, так як всі приміщення оснащені кондиціонерами. Так що, якщо поряд з морськими купаннями вас цікавить шопінг, ви із задоволенням проведете його у величезних торгових комплексах в Дубаї. Для пляжного відпочинку в листопаді ідеально підійде Пхукет.