Що Подарувати На Річницю Весілля? Супер Ідея

Замініть їх вазоном з живою квіткою, він буде радувати кожен день протягом довгих років. Далі дружина тричі умивала чоловіка, після чого подавала йому рушник з натурального льону. Згадайте ladyinwhiterv.com ваші сімейні ритуали та рецепти та попіклуйтесь про батьків так, як вони піклувались про вас. Зготуйте їм торт по сімейному рецепту чи реалізуйте якусь давню спільну традицію.

що подарувати на річницю весілля

Наприклад, зробити знімки процесу виготовлення глиняної вази на майстер-класі з гончарного мистецтва. Золоте весілля – 50-ий ювілей сімейного щастя. В цей день існує традиція дарувати один одному нові каблучки. Ваше повідомлення надіслано, в робочий час з вами зв’яжуться. Смарт-браслет, для чоловіка, який веде активний спосіб життя. Ковані квіти (троянди, орхідеї тощо) – привертають до себе увагу витонченістю та справжньою ювелірною роботою.

Не зайвими в побуті стануть і набори рушників, красиві штори, фіранки. СТБ входить до групи StarLightMedia, яка об’єднує 16 компаній. Використання матеріалів даного сайту можливе виключно шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без зміни змісту. Запросіть дружину на побачення й сплануйте чудовий культурний вечір. Наприклад, поведіть її в гарний ресторан, а потім на виставу чи на концерт улюбленої групи.

Інколи трапляються непорозуміння й виникають певні складнощі. Наповнити подружнє життя щасливими моментами допоможе сертифікат на емоції. Що це буде — катання на квадроциклах, романтична вечеря або захопливий політ на повітряній кулі — вибирайте самі.

Що Подарувати На Річницю Весілля?

Вони також бувають різних дизайнів та підійдуть для будь-яких напоїв. За 75 спільно прожитих років подружжя прийнято коронувати, тобто на голови їм одягають символічні корони. Сім`я є відрадою, опорою, надійним тилом, але тільки тоді, коли в ній панує кохання, взаємодопомога і взаємоповага.

П’ятдесят П’ята Річниця – Смарагдова

Часто сучасні подружжя навіть і не здогадуються, як називається 6 річниця весілля. Але саме ця дата вважається першою “металевою” в житті сім’ї. Чавун хоч і міцний на вигляд матеріал, та може розбитися навіть від легкого удару. Тому парі все ще потрібно вважати на мілкі сварки та шукати компроміси. Рожеве весілля святкує подружжя, яке вже десять років разом.

Крім того, срібне весілля можна відсвяткувати, знову зігравши весілля. Якщо ви намагаєтеся відшукати практичний презент, зупиніться на посуді з міді. Турки для кави, каструлі та казанки будь-якої форми та діаметру – те, чим буде користуватися вся родина кожен день. Мідні вироби невибагливі у догляді, легко начищаються до блиску, мають тривалий строк експлуатації. Раніше подружжю до 7-річчя спільного життя дарували мідний самовар, з якого чоловік та дружина пили чай довгими зимовими вечорами. Сьогодні для використання такого презенту потрібна вправність, до того ж він потребує чимало місця для зберігання.

Хтось стрибає разом з парашутом і літає на повітряній кулі. Є чоловіки, які прагнуть розвантажити будні коханої, оточивши її хорошою побутовою технікою. Існують сім’ї, які кожну річницю влаштовують оригінальні побачення, наприклад, в чані, в стилі лофт, біля моста, на теплоході, на 23 поверсі.

Подарунок на 15 річницю — це завжди відповідальне придбання, ставитись до його вибору з нехтуванням просто недозволено. Презент може зробити радість лише в тому випадку, коли він дійсно потрібен і символічний. Так уже повелося, що дарують на Кришталеве весілля переважно гарні вироби або посуд зі скла, кришталю. Але сьогодні таке стереотипне мислення поступово йде на другий план, поступаючись місцем креативу. На 45 річницю весілля прийнято дарувати речі, пов’язані з водою. Це може бути набір махрових рушників, садовий фонтан для дачі чи акваріум з яскравими рибками.