На це пішло майже кілометр скотчу, а міський голова Тернополя Роман Заставний власноруч допомагав у «випуску» газети-гіганта. Організатори акції планували запросити на захід представника Книги рекордів України, але не встигли оформити потрібні документи. І без того дивовижна газета стала сюрпризом і окрасою Дня міста і впродовж доби, поки її було закріплено до сходів місцевого драмтеатру, біля неї сфотографувалися сотні тернополян та гостей міста. У Московії перші газети — рукописні «вістові листи» з’явилися за часів царювання Михайла Федоровича з 1613. Вони також називалися «стовпці», оскільки писалися стовпцями на приклеєних один до іншого довгастих аркушах, завдовжки кілька сажень. Пізніше вони були названі на європейський манер — «Куранти».
Із 2010 року щорічно з міського бюджету видання отримує 390 тис. (при накладі 3000 примірників), що складає 45% від усіх надходжень. Вплітатись у процес роздержавлення редколектив поки не поспішає, хоча документи вже подано.
Інтернет-видання zn.ua[ред. | ред. код]
З 1994 по 2019 рік також виходила щоденна суспільно-політична друкована газета «Дзеркало тижня. У 2001 році з’явилася україномовна версія сайту за адресою zn.kiev.ua, яка змінилася у квітні 2007 на dt.ua та у червні 2020 року на zn.ua/ukr/. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Редакція може не поділяти думок авторів, а також відмовляти в публікації без пояснення причини. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали без погодження з авторами. Винагорода виплачується лише за замовлені редакцією публікації.
«Гуманітарна пошта України» — флагманський соціальний проєкт компанії, запущений у 2014 році. У рамках проєкту «Нова пошта» допомагає волонтерським організаціям безкоштовно доставляти допомогу військовим у зону дій. У рамках програми 116 волонтерських організацій, яким за 2020 рік компанія доправила понад 1720 тонн відправлень.
У 2017 році газета виграла справу у Європейському суді з прав людини про необґрунтоване обмеження свободи слова в цій справі. Головний редактор «Известий» Володимир Мамонтов вважає «Нову газету» виданням, що опонує владі політичних сил, на противагу «Російській газеті»— газеті влади і для влади. Оглядач газети «Известия» та журналу «Експерт» Максим Соколов у своєму інтерв’ю назвав «Нову газету» «апофеозом визвольної вульгарності». У матеріалі журналіста Гая Чейзана у «The Wall Street Journal» сказано, що “Росія — одне з найнебезпечніших для журналістів місць у світі. А найнебезпечніше в Росії місце для журналістів — «Новая газета». Журналіст Наталія Геворкян вважає, що в Росії давно забули, що таке журналістське розслідування. Крім «Нової газети», ніхто не намагається «рити носом землю», ризикувати і ретельно перевіряти інформацію. З вересня 2018 року газета фінансується через краудфандинговий проєкт «Співучасники».
Суперниця Трампа вперше перемогла на праймеріз
Ми до вас трохи спізнилися, бо вирішували дуже серйозні питання, повʼязані з цінами, клієнтами, стратегією – з майбутнім. Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Матеріали з плашкою PROMOTED є рекламними та публікуються на правах реклами. Редакція може не поділяти погляди, які в них промотуються. 19 серпня московський путч застає Олександра Сопронюка в Запоріжжі, на фестивалі «Червона Рута», дирекція якого, до речі, містилася в редакції «Слова», на столичному Музейному провулку, 8. Редактор «Слова» стояв шостий у списку на репресивні заходи. Перші три числа газети вийшли форматом А4 та були зроблені комп’ютерно-набірним методом і надруковані на принтері.
Михайло Горбачов, давній партнер видання, ще у 1993 році на частину коштів з Нобелівської премії придбав 8 комп’ютерів для цієї групи з 30 журналістів. Перший номер вийшов 1 квітня 1993 року 100-тисячним накладом. Перші три місяці виходила раз на тиждень, з липня 1993— щоденна.
“Не знаю, як це працює”: дружина Тігіпка дала поради для легкої вагітності
«Луцький замок» – єдина міська комунальна газета, заснована Луцькою міською радою. На сторінках якої можна прочитати про добрі справи міської влади, її керівництва і депутатів, а також – рішення, регуляторні акти, розпорядження. Незалежна громадсько-політична газета «Волинь-нова» – послідовниця колишньої найпоширенішої в області «Волині». Видання https://www.057.ua/list/436797 є одним із найвідкритіших для читача в контексті оприлюднення інформації про засновників і редколектив. Згідно з вихідними даними, заcновником газети є Волинська обласна рада і трудовий колектив редакції. Як відомо, 22 лютого президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про демобілізацію військових термінової служби.